вівторок, 05 липня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Київщині відбулися змагання з боксу за «Кубок мера» (відео)

Донецький Філософ


Суспільство

На Київщині відбулися змагання з боксу за «Кубок мера» (відео)

views695

21.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

Грандіозні боксерські змагання відбулися у місті Боярка 19 серпня.

По факту у двобоях зійшлись команди з усієї Київської області.

Головний суддя змагань, суддя міжнародного класу Мурадов Ельчін, відмітив високий рівень боксерів, вік яких сягав від 8 до 18 років.

Загальна кількість боксерів, які взяли участь у змаганнях, склала 134 учасників. Самі змагання проходили у сучасному спортивному комплексі на базі дитячо-юнацької спортивної школи «Максимум».

Директор ДЮСШ В'ячеслав Отрішко так прокоментував цю подію:

«Мене вразило які організовані були спортсмени, чемні, виховані, що така велика кількість з'їхались на змагання з усієї Київської області. Рівень підготовки також був на висоті, це і кваліфікований суддівський склад і сучасні технічні засоби суддівства».

Також він зазначив, що вчасно надавалась кваліфікована медична допомога лікарем пані Світланою.

Але головним натхненником і організатором даного заходу був президент Федерація боксу Боярської міської ОТГ Олег Котенко.

«Бокс для мене це моє життя і коли на ринг виходять боксери, не має значення свій, чужий, я завжди дивлюсь на рівень підготовки та радію за фаховий виступ спортсмена. На цих змаганнях дуже фаховими себе показали боксери з Калинівки, Броварського району Калинівки , Броварського району, Щасливого, Софіївської Борщагівки, Білогородки, Золочева. Також дуже професійно виступили деякі Боярські спортсмени, які вразили мене своїм рівнем підготовки. Ми вперше проводимо такі масштабні змагання»– зазначив Котенко.

Самі змагання почалися о 9:00, спочатку відбувалось зважування боксерів і вже о 12:00 почалися перші двобої, які продовжувались з незначними перервами до 22:00.

На відкритті змагань були присутні представники Боярської міської ради, депутати, представники делегацій іноземних держав, гості та учасники турніру.

Загалом спортивний захід відвідало понад 700 людей. Медіапартнер цих змагань «Патріот Донбасу» висвітлив цю подію в мережі фейсбук, на каналі ютуб «Патріот Донбасу» на інтернет-сайті «Патріот Донбасу».

Наприкінці можна сказати дякую всім без виключення учасникам змагань, організаторам і гостям турніру, Ви молодці!

Слава Україні!