середа, 30 листопада, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На ХКБМ підтвердили строки створення Т-64 «Краб»

Технології

На ХКБМ підтвердили строки створення Т-64 «Краб»

views93

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

ДП “Харківське конструкторське бюро машинобудування ім. Морозова” планує закінчити створення Т-64 до кінця 2021 року.

Про це повідомили журналісти каналу “Україна 24”, які відвідали держпідприємство та розпитали про нову розробку харківських конструкторів.

Програма “Краб” націлена на те, щоб замінити старі російські комплектуючи на нові, власного виробництва. Вже цього року модернізований Т-64 складатиметься стовідсотково з українських деталей і стане базовим танком Збройних сил України.

«Танк Т-64 піддається глибокій модернізації. Основні два напрямки – це підвищення рухливості танка за рахунок встановлення силової установки з двигуном у тисячу кінських сил, а також встановлення й застосування більш досконалих засобів прицілювання та системи керування вогнем», – розповів головний конструктор програми ХКБМ Олександр Лазурко.

На «Краб» планується встановити новий шестициліндровий двигун 6ТД-1 потужністю 1000 к.с. (на звичайному Т-64 БВ стоїть п’ятициліндровий 5ТДФ потужністю 700 к.с.), а також датчик вітру (як на БМ «Булат») СУВ на новій елементній базі, сучасна радіостанція та система внутрішнього зв’язку й вітчизняна система навігації.

Як повідомляв заступник міністра оборони з озброєння Олександр Миронюк в інтерв’ю Defense Express, в оборонному відомстві очікують першу машину до кінця 2021 року або на початку 2022.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі