четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Херсонщині відбулася перевірка українських сил протиповітряної оборони

Суспільство

На Херсонщині відбулася перевірка українських сил протиповітряної оборони

views82

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Перевірка готовності реагувати на можливу повітряну атаку відбулася за дорученням командувача об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

Про це повідомляє пресслужба Командування об’єднаних сил ЗСУ.

Одним з основних завдань було проведення розгортання на бойових позиціях спеціального пункту зенітно-ракетного дивізіону.

«Особовий склад зенітного ракетного дивізіону здійснив марш згідно визначеного маршрута, після чого приступив до розгортання та підготовки пункту управління до виконання бойового завдання», – повідомив генерал-лейтенант.

Крім того, військовими було здійснено контроль бойового функціонування, входження у зв’язок пунктів управління і зенітно-ракетними батареями, орієнтування на місцевості та топографічні прив’язки.

Сергій Наєв також розповів про здійснення розвідки повітряного простору обслугою радіолокаційної станції. Нею була видана інформація на виносний індикатор не тільки про повітряну обстановку, а і про огляд командного пункту за допомогою ПЗ «Віраж-Планшет».

«Командир зенітного ракетного дивізіону, проаналізувавши отриману інформацію, прийняв рішення на знищення умовного противника та здійснив розподіл повітряних цілей між підрозділами, які були розгорнуті на стартових позиціях. Після цього, командир підрозділу здійснив виявлення, взяття на супроводження та знищення визначених повітряних цілей», – зауважив командувач об’єднаних сил.

Після виконання всіх завдань стартові батареї та рухомий командний пункт були переміщені на стартові та бойові позиції.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі