субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Херсонщині перевірено готовність чергових сил ППО

Суспільство

На Херсонщині перевірено готовність чергових сил ППО

views54

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Чергові навчання сил ППО, що входять до складу Об’єднаних сил ЗС України, пройшли на Херсонщині,під час яких було перевірено готовність сил та засобів вчасно реагувати на повітряний напад.

Про це повідомила пресслужба Генерального штабу ЗСУ у Facebook.

Зокрема, проведено розгортання командного пункту зенітного ракетного дивізіону на позиції бойового призначення.

«Особовий склад зенітного ракетного дивізіону здійснив марш згідно з визначеним маршрутом, після чого приступив до розгортання та підготовки пункту управління до виконання бойового завдання»,— повідомив командувач об’єднаних сил ЗС України генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Водночас, військовослужбовці виконали завдання щодо входження у зв’язок з зенітними ракетними батареями та пунктами управління, топографічної прив’язки та орієнтування на місцевості, а також передбойового контролю функціонування.

За словами командувача, обслуга радіолокаційної станції здійснювала розвідку повітряного простору та видавала радіолокаційну інформацію про повітряну обстановку на виносний індикатор кругового огляду командного пункту з використанням спеціального програмного забезпечення «Віраж — Планшет».

«Командир зенітного ракетного дивізіону, проаналізувавши отриману інформацію, прийняв рішення на знищення умовного противника та здійснив розподіл повітряних цілей між підрозділами, які були розгорнуті на стартових позиціях. Після цього, командир підрозділу здійснив виявлення, взяття на супроводження та знищення визначених повітряних цілей», — зазначив генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі