вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Яворівському полігоні продовжують готувати українських воїнів (фото)

Суспільство

На Яворівському полігоні продовжують готувати українських воїнів (фото)

views75

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Підрозділи 24 окремої механізованої бригади ім. короля Данила проходять етапи бойового злагодження на базі Міжнародного центру миротворчості та безпеки (Яворівський полігон).

Про це повідомляє прес-служба бригади на своїй сторінці у Фейсбуці.

Навчання проходить в рамках програми «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки – Україна» (Joint Multinational Training Group-Ukraine).

Бійців навчають досвідчені інструктори центру, а також іноземні військові країн-членів НАТО. 24 бригада вперше проходить підготовку за цією програмою, але військові вже демонструють високі показники та навички під час занять.

Характерною особливістю навчань є відпрацювання елементів бойової підготовки спільно з підрозділами Державної прикордонної служби України. Спільний сценарій та злагодження у тісній взаємодії з прикордонниками забезпечить повну бойову готовність як до відбиття активного наступу противника, так і до ефективного здійснення наступальних дій, спрямованих на повернення під контроль України лінії кордону на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі