понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Хмельниччині поліцейського підозрюють у незаконному продовженні дозволів на використання зброї

Події , Право

На Хмельниччині поліцейського підозрюють у незаконному продовженні дозволів на використання зброї

views330

08.09.2021

Подiлитися у соц.мережах

На Хмельниччині правоохоронці повідомили про підозру співробітникові районного управління Головного управління Нацполіції у Хмельницькій області за фактами несанкціонованої зміни інформації в Інтергованій інформаційно-пошуковій системі органів внутрішніх справ України.

Як повідомляє Офіс Генпрокурора, упродовж 2018-2020 років підозрюваний перебував на посаді інспектора з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи. На цій посаді він самовільно продовжив термін дії ряду дозволів на використання мисливської гладкоствольної зброї. Здебільшого це відбувалось під час перебування таких мисливців за кордоном, за відсутності їх заяв, без проходження відповідного медичного огляду та внесення плати за послугу.

В одному із випадків правоохоронець продовжив дію дозволу боржнику зі сплати аліментів, незважаючи на рішення державного виконавця про обмеження його права на користування зброєю.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюють  слідчі територіального управління ДБР, розташованого у місті Хмельницькому.Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі