субота, 28 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Херсонщині переселенець з Криму працював на «військовий комісаріат РФ»

Право , Крим

На Херсонщині переселенець з Криму працював на «військовий комісаріат РФ»

views199

03.08.2021

Подiлитися у соц.мережах

Служба безпеки України в АР Крим повідомила про підозру чоловіку, який допомагав у проведенні незаконних призовних кампаній серед громадян України в Криму.

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

За допомогою транспортних засобів власного приватного підприємства, зловмисник перевозив призовників з військових комісаріатів різних районів півострова до збірного розподільного пункту «Республіки Крим» та залізничного вокзалу у Сімферополі.

«Під час проведення лише однієї призовної кампанії його транспортні засоби мали здійснити 496 рейсів, перевізши при цьому 3200 осіб. Сукупна вартість послуг становила понад 1 мільйон російських рублів», - йдеться у повідомленні прес-центру.

Пособнику окупантів, який зареєстрований як переселенець в Херсонській області, оголошено про підозру під час спроби в’їзду в Україну.

Відомо, що на момент окупації півострова чоловік був власником та керівником приватного підприємства у Сакському районі АР Крим та займався пасажирськими перевезеннями.

Після окупації півострова Російською Федерацією здійснив перереєстрацію підприємства відповідно до законодавства РФ та продовжив діяльність.

Встановлено, що у 2016-2017 роках підприємець уклав з «військовим комісаріатом Республіки Крим» контракт. Відповідно до угоди він зобов’язувався надавати транспортні засоби для перевезень призовників.

Наразі вищезазначеному громадянину України повідомлено про підозру за ч. 5 ст. 27, ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України. А це - сприяння незаконній діяльності «військового комісаріату Республіки Крим» під час проведення незаконних призовних кампаній в Криму.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від 8 до 12 років.

Викриття зловмисника відбувалося у взаємодії із прокуратурою АР Крим та м. Севастополь.