п’ятниця, 03 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Харківщині заблокували канал постачання до Росії комплектуючих до військової техніки

Новини , Події

На Харківщині заблокували канал постачання до Росії комплектуючих до військової техніки

views530

07.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Служба безпеки України заблокувала канал постачання до підприємств військово-промислового комплексу Росіїської Федерації української продукції військового призначення під виглядом цивільних товарів.

 

Про це повідомляє прес-центр СБУ.

 

Керівники низки харківських промислових підприємств, серед яких були й громадяни РФ, налагодили на власних виробничих потужностях виготовлення систем кондиціонування для російської військової техніки.

 

Слідчі встановили, що українські систем кондиціонування були повним аналогом російських, але кодифіковані іншою номенклатурою з метою унеможливлення їх ідентифікації як військових.

 

Зловмисники постачали кондиціонери як цивільну продукцію на адресу підконтрольних їм підприємств у РФ, де відбувалася зміна маркування та підробка документів про, нібито, виготовлення продукції у Росії. Після чого системи кондиціонування постачалася до підприємств військово-промислового комплексу Російської Федерації.

 

Наразі вирішується питання щодо повідомлення організаторам про підозру у порушенні порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю.

 

Наразі тривають слідчо-оперативні дії для встановлення і притягнення до кримінальної відповідальності всіх осіб, причетних до функціонування каналу.

 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі