четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На флагмані ВМС ЗСУ фрегаті «Гетьман Сагайдачний» модернізують радіолокаційну станцію виявлення надводних цілей (фото)

Технології

На флагмані ВМС ЗСУ фрегаті «Гетьман Сагайдачний» модернізують радіолокаційну станцію виявлення надводних цілей (фото)

views175

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На флагмані Військово-Морських Сил збройних сил України фрегаті «Гетьман Сагайдачний» (F130) модернізують радіолокаційну станцію (РЛС) виявлення надводних цілей МР-750 «Фрегат-МА».

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на директора ДП «НДІ радіолокаційних систем «Квант-Радіолокація» Едуарда Касапова.

Підприємство є співвиконавцем у ремонті та модернізації головного корабля національного флоту. Згідно з бюджетною програмою розвитку, закупівлі, модернізації та ремонту озброєння Міністерства оборони України, затвердженою на початку року, модернізацію флагмана ВМСУ фрегата «Гетьман Сагайдачний» (F130), планувалось повністю завершити в 2020 році, на що мали б витратити 436 мільйонів гривень. Проте терміни реалізації угоди з Міністерством оборони України по відновленню та модернізації РЛС директор не уточнив.

Призначення радіолокаційної станції – виявлення повітряних і надводних цілей, видача цілевказання вогневим засобам в умовах інтенсивної роботи засобі радіоелектронної боротьби противника. Заявлена дальність виявлення цілей складає близько 300 км.

Варто зазначити, що окрім фрегата «Гетьман Сагайдачний» ця РЛС встановлена на недобудованому кораблі проєкту 1164 «Атлант», який досі знаходиться на утриманні ДП «Миколаївський суднобудівний завод», попри заяви про підписання доручення про демілітаризацію та використання його комплектуючих на діючий плавсклад ВМС ЗС України.

«На крейсері також встановлено гідроакустичну станцію МГ-335 «Платина», яка також використовується на флагмані ВМС ЗС України, радіолокаційні станції управління вогнем МР-123 «Вимпел», що призначена для управління вогнем артилерійський установок калібрами 30, 57, 76 та 100 мм, що також розміщуються на флагмані та катеру «Прилуки», реактивні бомбомети РБУ-6000, ЗРК «Оса-МА та, зенітні артилерійські установки АК-630М», – йдеться у повідомленні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі