понеділок, 16 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На довиборах на Донеччині перемогла людина, яку пов’язували з організацією «референдуму» та відмовою вшановувати загиблих учасників АТО (відео)

Політика

На довиборах на Донеччині перемогла людина, яку пов’язували з організацією «референдуму» та відмовою вшановувати загиблих учасників АТО (відео)

views60

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На Донеччині на довиборах у ВР переміг мер Добропілля Андрій Аксьонов, якого пов’язують з організацією так званого «референдуму», забороною проводити патріотичний пробіг і відмовою вшановувати пам’ять загиблих українських військових.           

У Донецькій області за результатами підрахунку 100% бюлетенів на довиборах у Верховну Раду переміг мер Добропілля, представник партії «Порядок» Андрій Аксьонов – 65,46% голосів. Інформацію опубліковано на сайті ЦВК.  

Аксьонова пов’язували з організацією псевдореферендуму 11 травня 2014 року на території селища Новодонецьке. Цей населений пункт не був захоплений російськими гібридними силами, тому казати, що хтось чинив тиск, немає жодного сенсу. 

Ось відео, де прихильники руського миру дякують Аксьонову за те, що він організував так званий «референдум».

Після того, як почалися активні бойові дії, Аксьонов втік до Криму. Там він нібито отримав паспорт громадянина РФ.    

У 2015 році, коли він був мером селища Новодонецьке, стався конфлікт між учасниками патріотичного автопробігу та ним. Аксьонов назвав учасників акції «говономутами». Потім він заявив, що якщо мешканці скажуть, що «треба залишитися в Росії» – він погодиться. 

Після повернення з Криму він взяв участь у виборах міського голови Добропілля і переміг восени 2015 року.             

У вересні 2017 року на сесії міської ради Добропілля Аксьонов не підтримав пропозиції вшанувати пам’ять загиблих бійців АТО хвилиною мовчання. Про це повідомляє  Укрінформ  

«Давайте хвилину мовчання за Одесою зробимо, там же теж діти згоріли», – заявив він.

У 2018 році Аксьонова затримали правоохоронці по справі, яка не стосувалася організації «референдуму». Його підозрювали у  підробленні документів та  розтраті майна. Після цього Аксьонов втік з країни. Його було оголошено у розшук. Потім він повернувся, а свою відсутність пояснював тим, що він лікувався за кордоном.