понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Донеччині заявники отримають компенсацію за зруйноване під час бойових дій житло

Суспільство , Право

На Донеччині заявники отримають компенсацію за зруйноване під час бойових дій житло

views94

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Перші дев’ять заявників в Донецькій області отримають компенсацію за житло, що було зруйноване внаслідок російсько-української війни.

Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України

Перше засідання комісії з розгляду питань, пов’язаних з наданням грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Росії в Донецькій області відбулось 13 листопада.

Було розглянуто 10 заяв про виплату грошової компенсації, з яких 8 житлових об’єктів розташовані на території військово-цивільної адміністрація селища Зайцеве, 2 – в місті Авдіївка. За результатом, було прийнято рішення про надання грошової компенсації власникам 9 об’єктів зруйнованого житла. Ще одну заявку комісія відстрочила у прийнятті рішення.

«Відтак, за результатами зазначеного засідання власники 9 житлових будинків (квартир), які зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації, отримають компенсацію на загальну суму 2,7 мільйони гривень, що становить 300 тисяч гривень на особу. Після отримання узагальненого списку постраждалих, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України здійснить розподіл бюджетних коштів до регіонального органу соціального захисту населення Донецької області, який протягом п’яти робочих днів з моменту їх надходження на рахунок, перерахує їх постраждалим», – йдеться в повідомленні.

Зазначається, в держбюджеті на 2020 рік вперше, за часи російсько-української війни, було передбачено 20 мільйонів гривень для виплати грошової компенсації громадянам, чиє житло було зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією РФ.

Відповідну по постанову № 767 Кабінет Міністрів прийняв 2 вересня 2020 року.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі