неділя, 04 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Донеччині виплатять компенсації за пошкоджене під час бойових дій житло

Економіка

На Донеччині виплатять компенсації за пошкоджене під час бойових дій житло

views66

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Комісія Донецької облдержаміністрації прийняла позитивні рішення щодо 15 заявок на отримання виплати грошової компенсації постраждалим, чиє житло було зруйновано внаслідок збройної агресії Російської Федерації.

Про це повідомляє пресцентр Донецької ОДА.

Комісія розглянула 16 заявок на отримання компенсацій, 15 з яких отримали позитивні рішення. Стосовно однієї члени комісії дали роз’яснення щодо неможливості здійснення виплати компенсації. Загальна сума виплат за погодженими заявками складає понад 3,5 мільйони гривень.

Компенсацію за зруйноване житло отримають мешканці населених пунктів у Бахмутському, Ясинуватському, Мар’їнському та Волноваському районах.

«Окремо хочу звернутись до керівників населених пунктів поблизу лінії розмежування – ви маєте прискорити процедуру подання заявок на отримання компенсацій. Ми плануємо проводити засідання комісії кожні два тижні та у максимально стислі терміни надати компенсації постраждалим особам. Тому для нас надзвичайно важливим є збір та опрацювання заявок на місцях для подальшого розгляду на засіданнях комісії», – зазначив голова комісії,заступник очільника ДонОДА Вадим Філашкін.

Згідно з постановою №767 «Питання виплати грошової компенсації постраждалим, житлові будинки (квартири) яких зруйновано внаслідок надзвичайної ситуації воєнного характеру, спричиненої збройною агресією Російської Федерації» власники житла,яке було зруйноване під час бойових дій можуть отримати компенсацію,максимальна сума компенсації складає 300,0 тис. грн.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі