середа, 29 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Донеччині встановили нові водоочисні системи

Економіка

На Донеччині встановили нові водоочисні системи

views54

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Благодійний фонд «ADRA Ukraine» та Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) встановили п’ять систем очищення питної води в прифронтових селах Донецької області.

Про це повідомили «ADRA Ukraine» на сторінці у Facebook.

Після установки обладнання фахівці благодійного фонду провели інструктаж щодо експлуатації нових водоочисних систем. Також було виконано забір зразків води для аналізу та отримано підтвердження питної якості води.

Зазначено, що системи водоочищення встановлено в селах Миколаївка, Іванівка, Петрівське, Павлопіль Волноваського району та в селі Новомихайлівка, Мар’їнського району Донецької області.

Відтепер більш ніж 5 тисяч громадян, що проживають поблизу лінії розмежування мають змогу використовувати чисту питну воду для задоволення власних потреб.

У фонді також відмітили, що установка нових систем водопостачання відбувається в рамках проекту «Покращений та стійкий доступ до безпечної питної води у 21 селах та малих містах (Децентралізовані водні системи) у Донецькій області (підконтрольна територія України)» та здійснюється за допомогою фінансування уряду Німеччини через Німецький державний банк розвитку «KfW».