середа, 29 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Донеччині волонтери «Групи Патріот» передали місцевим мешканцям українські друковані видання

Суспільство

На Донеччині волонтери «Групи Патріот» передали місцевим мешканцям українські друковані видання

views91

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

25 березня ГО «Група Патріот» відвідала м. Краматорськ Донецької області, де передала Цивільно-військовому співробітництву Збройних сил України (CIMIC) друковані видання.

Тепер з допомогою CIMIC газету «Патріот Донбасу» отримають мешканці населених пунктів, які знаходяться вздовж лінії розмежування. Також у місцеві бібліотеки передадуть журнал «Государство под названием Фейк», який розвінчує міфи, що створює російська пропаганда.

Не залишили осторонь і маленьких читачів. Для них представники ГО «Група Патріот» передали журнали «Золоте Левеня» та розмальовки.

Починаючи з 2014 року громадська організація «Патріот Донбасу» співпрацює з CIMIC. За цей час за сприянням цивільно-військового співробітництва Збройних сил України неодноразово доставлялася гуманітарна допомога жителям Донбасу, проводились роботи з пошуку загиблих українських воїнів і місць їхнього поховання як на підконтрольній Україні території, так і на окупованій.

Громадська організація «Група Патріот» — неполітична громадська організація, що займається допомогою спецслужбам у пошуку військових злочинців і посібників російської агресії в Україні. Також допомагає обміну та звільненню заручників у зоні проведення АТО/ООС та на тимчасово окупованих територіях.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі