субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Донеччині військовий шпиталь отримав від Франції сучасне медичне обладнання(ФОТО)

На Донеччині військовий шпиталь отримав від Франції сучасне медичне обладнання(ФОТО)

views302

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Франція передала хірургічному відділенню військового мобільного шпиталю міста Часів Яр, Донецької області, сучасне медичне обладнання загальною вартістю майже 400 тис. гривень, у рамках міжнародної стратегічної ініціативи «Допомога Схід».

Про це повідомив прес-центр штабу Операції об’єднаних сил.

«Військовому мобільному госпіталю у м. Часів Яр Донецької області передано сучасне медичне обладнання — мобільний рентгенапарат з С-аркою, спеціалізований операційний стіл та інше медичне обладнання», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що сучасне медобладнання привезли з Франції, яке дозволить військовим лікарям більш якісно проводити складні хірургічні операції.  

Наприклад, новий коагулятор медики зможуть використовувати для хірургічних розрізів також для швидкої зупинки кровотечі без ризику травматизації внутрішніх органів пацієнта.

За даними, вказаний військовий мобільний госпіталь є багатопрофільним медзакладом. Сфера його призначення — це надання пораненим та хворим першої медичної допомоги, а також їх стабілізації, тимчасової госпіталізації нетранспортабельних хворих та підготовку до їх переведення в лікувальні заклади вищого рівня. 

Водночас, ділянка відповідальності військового шпиталю охоплює значну частину Донецької та Луганської областей. У його підпорядкуванні працюють лікарсько-сестринські бригади у Світлодарському, Попаснянському, Бахмутському і Торецькому районах.  

Окрім того, віцепрезидент асоціації «Медична та благодійна допомога Франція-Україна» (Aide Médicale & Caritative France-Ukrainе) Діана Дольс додала, що найближчим часом в Україну з Франції буде направлено нову партію сучасного медичного обладнання.

Нагадаємо, що в Луганській області реконструювали та облаштували сучасним медичним обладнанням відділення невідкладної допомоги багатопрофільної лікарні у місті Сватове.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі