понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Донеччині відкрили перший спортивний об’єкт в рамках програми «Велике будівництво» (відео)

На Донеччині відкрили перший спортивний об’єкт в рамках програми «Велике будівництво» (відео)

views92

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Краматорську Донецької області відкрили перший в Україні спортивний об’єкт, який був побудований в рамках президентської програми «Велике будівництво».

Про це повідомив глава Донецької ОДА Павло Кириленко.

Перший в Україні спортивний об’єкт, побудований в рамках президентської програми «Велике будівництво»

Перший в Україні спортивний об’єкт, побудований в рамках президентської програми Велике будівництво – done! Першою це зробила Донеччина. У Краматорську відкрили крите футбольне поле зі штучним покриттям, яке відповідає стандартам Української асоціації футболу. На ньому можна проводити змагання будь-якого рівня для дітей до 12 років. Сьогодні нове поле випробували три майбутні зірки футболу – 10-річний Платон та 6-річні Гордій і Ренат. Під керівництвоим свого тренера вони провели перше тренування. Дотримуючись умов карантину, більше дітей до тренування не залучали. Але щойно карантин мине, це поле буде відкрито для усіх дітлахів, які займаються футболом.Нове поле побудували коштом державного бюджету. Його вартість становить понад 18 мільйонів гривень. Ми організували процес будівництва таким чином, щоб роботи не припинялися навіть в умовах карантину. Тому завершили все вчасно – як і планували. Крім цього поля, у процесі Великого будівництва на Донеччині з’являться нові стадіони та футбольні поля у Селидовому, Слов’янську, Волновасі та ще одне поле – у Краматорську. Рухаємося далі. Працюємо! Довідково:Програма «Велике будівництво» започаткована президентом України Володимиром Зеленським. Вона передбачає, що у кожній області України (у тому числі і на Донеччині) буде побудовано або капітально відремонтовано по 5 дитячих садочків, 5 шкіл, 5 спортивних споруд, а також дороги, мости, приймальні відділення опорних лікарень.

Опубліковано Павлом Кириленком Четвер, 14 травня 2020 р.

За його словами, тепер у Краматорську діти до 12 років зможуть займатися футболом, проводити тренування та змагання протягом року.

«Перший в Україні спортивний об’єкт, побудований в рамках президентської програми Велике будівництво – done! Першою це зробила Донеччина. У Краматорську відкрили крите футбольне поле зі штучним покриттям, яке відповідає стандартам Української асоціації футболу. На ньому можна проводити змагання будь-якого рівня для дітей до 12 років», – написав він.

Він повідомив, що в рамках цієї програми вже було побудовано 5 шкіл, 5 садочків, 5 стадіонів. Продовжується також будівництво доріг.

Глава ОДА розповів, що будівництво йшло протягом року. Фінансування йшло виключно з бюджету та склало 18 млн грн.

«В рамках програми заплановано будівництво двох стадіонів у Краматорську, також у Слов’янську, Селідово та Волновасі», – додав Павло Кириленко. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі