неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Донеччині, на горі Карачун м.Слов’янськ, вшанували добровольців (фото)

Суспільство

На Донеччині, на горі Карачун м.Слов’янськ, вшанували добровольців (фото)

views111

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В Україні 14 березня відзначається День. Цей День встановлений 17 січня 2017 року ВР з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.

Шість років тому, у 2014 році, у цей день перші добровольці прибули на тренувальну базу в Нових Петрівцях, що знаходиться під Києвом де був сформований перший добровольчий батальйон.

Добровольці першої хвилі дали змогу відмобілізувати армію, ставши заслоном для розповсюдження, так званого «руського миру» з території Донецької та Луганської областей.

На горі Карачун, яка у 2014 році стала одним з символів спротиву російській агресії, встановлений меморіал загиблим у боях.

Сьогодні біля цього меморіалу був проведений захід з вшанування добровольців, які шість років тому стали на захист України. Усі, хто виступав на цьому заході, підкреслювали роль добровольчих підрозділів у захисті держави на першому етапі російської агресії. Саме такі, вмотивовані люди, які входили до складу добробатів стали несподіванкою для супротивника. Добровольчий рух став на заваді російській агресії.

На Донеччині, на горі Карачун м.Слов’янськ, вшанували добровольців (фото)

В пам’ять про загиблих була проведена панахида священнослужителями ПЦУ та військовими капеланами.

Після заходу на горі Карачун відбулося покладання квітів до меморіалу на трасі між Слов’янськом та Краматорськом. Там у 2014 році був блокпост №5. Далі колона рушила до пам’ятного знаку загиблим захисникам України неподалік від Ямполя і в інші місця, де встановлені пам’ятні знаки й де відбувалися запеклі бої навесні та влітку 2014 року.     

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі