субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Донеччині громадян закликають повідомляти про злочини у в’язниці «Ізоляція»

Події

На Донеччині громадян закликають повідомляти про злочини у в’язниці «Ізоляція»

views78

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Донецька обласна прокуратура здійснює досудове розслідування незаконного утримання цивільних осіб та військовослужбовців ЗСУ у так званій підпільній в’язниці «Ізоляція», що знаходиться на території окупованого Донецька.

Про це повідомляє прес-центр Донецької обласної прокуратури.

Наразі слідчі Головного управління Національної поліції в Донецькій області збирають докази.

«Вже встановлено та допитано двадцять дев’ять потерпілих. Крім того, у жовтні 2020 року заочно повідомлено про підозру керівнику підпільної в’язниці «Ізоляція» за вчинення низки кримінальних правопорушень, серед яких порушення законів та звичаїв війни та торгівля людьми», ‒ повідомляють у прокуратурі.

Для проведення повного та всебічного досудового розслідування, встановлення обставин та причетних до скоєння вказаних злочинів осіб, прокуратура просить всіх, хто володіє інформацією про умови тримання в «Ізоляції», правопорушників, які здійснювали керівництво та працювали у її складі, повідомляти про вказані факти обласну прокуратуру або органи поліції.

Уся надана громадянами інформація є абсолютно конфіденційною та оприлюдненню не підлягає.

Як повідомлялось раніше, правоохоронні органи України мають інформацію щодо близько 50 осіб, які вчиняли злочини у так званій підпільній в’язниці «Ізоляція», що на території окупованого Донецьку.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі