понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Донеччині досягли необхідних показників для послаблення карантину

На Донеччині досягли необхідних показників для послаблення карантину

views79

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На Донеччині досягнуті всі три необхідні показники для введення в області послаблень карантину.

Про це сьогодні, 26 травня, повідомив директор департаменту з питань цивільного захисту, мобілізаційної та оборонної роботи Донецької облдержадміністрації Ігор Бойко на брифінгу в ДонОДА.

За словами Ігоря Бойко, Донеччина не відповідала нормативному показнику тестування на коронавірус (12 на 100 тис. населення).

«Ми в своєму протоколі вказали містам і районам, що при виході за всіма трьома показниками до мінімальних рівнів область буде готова до введення послаблень карантину. На сьогоднішній день показник кількості тестувань на 100 тис. населення у нас вже становить 13,4. Тобто всі три вимоги ми виконали. Вчора пізно ввечері відбулося засідання комісії з ТЕБ та НС, і ми ввели в дію режим послаблень», – розповів Бойко.

Він додав, що перелік послаблень досить великий. Водночас, є чіткі терміни, які вводять в силу деякі пом’якшення карантину.

«Наприклад, з 22 травня вже були дозволені окремі спортивні заходи, релігійні заходи, робота готелів, і можливість пасажирських перевезень. Це згідно з постановою Кабміну. З 25 травня дозволяється робота дитячих садків, з 1 червня – відвідування спортивних залів, робота навчальних закладів при певних умовах, функціонування залізничного транспорту, внутрішньообласному сполученні. Потім йде ряд послаблень з 10 червня тощо», – пояснив він.

Крім того, директор департаменту розповів, що перед кожним наступним етапом введення послаблень буде проводитися засідання комісії з ТЕБ та НС.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі