четвер, 02 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Донеччині розпочав роботу 15-й Центр безпеки (відео)

Cіпратов Роман


Суспільство

На Донеччині розпочав роботу 15-й Центр безпеки (відео)

views180

20.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Новогродівці Донецької області відкрили 15-й Центр безпеки громадян.

Про це повідомляє пресцентр Державної служби з надзвичайних ситуацій.

Як зазначили у відомстві, одним із дієвих варіантів комплексного вирішення питань інфраструктурного забезпечення заходів безпеки у сільській місцевості є створення Центрів безпеки громадян. Один з таких Центрів, вже 15-й за рахунком, запрацював у Новогродівці. Він обслуговуватиме територію Новогродівської територіальної громади, до складу якої входять 15 населених пунктів з населенням майже 20 000 чоловік.

«У будівлі Центру безпеки розміщуються пожежно-рятувальний підрозділ та підрозділ поліції. Присутні на відкритті громадяни зазначили, що відкриття сучасного Центру безпеки ‒ це важливий крок не лише у питанні забезпечення належного рівня безпеки людей, але й необхідний етап для подальшого успішного розвитку громади», йдеться у повідомленні.

Також у відомстві підкреслили, що кожна об'єднана громада має планувати безпеку та захист свого населення від пожеж та можливих надзвичайних ситуацій, оскільки від цього залежить соціально-економічний розвиток територіальних громад та зростання добробуту їх населення.

 

 

 

 

Коментарi (0)