вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Донбасі триває відновлення та будівництво об’єктів інфраструктури

Економіка

На Донбасі триває відновлення та будівництво об’єктів інфраструктури

views89

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

В районі населеного пункту Новгородське Бахмутського району було забезпечено проведення аварійно-відновлювальних робіт на шламонакопичувачі ІІІ черги фенольного заводу. Працівниками ПАТ «Авдіївський коксохімічний завод» була відновлена працездатність зворотного забірного пристрою освітленої рідини на підприємство й функціонування випускного шламопроводу.

Про це повідомляє АрміяInform.

Представники піротехнічних підрозділів ДСНС України,які були залучені до проведення робіт, провели обстеження дамби шламонакопичувача ІІІ черги та прилеглої місцевості на наявність вибухонебезпечних предметів.

Повідомляється,що у період з 18 по 24 січня 2021 року до УС СЦКК надійшло 17 заявок на отримання гарантій безпеки та режиму припинення вогню під час проведення ремонтно-відновлювальних робіт на об’єктах пошкодженої інфраструктури регіону. Заявки надходили від керівників підприємств, органів місцевого самоврядування, розташованих на підконтрольній урядові України території, а також через команду СММ ОБСЄ зі взаємодії зі сторони ТОТ Донецької та Луганської областей України. З них на території, підконтрольній уряду України, — 14, на тимчасово окупованих територіях — 3.

Усі заходи відбуваються з дотриманням гарантій безпеки та контролю режиму припинення вогню завдяки скоординованій роботі Української сторони СЦКК з Командуванням Об’єднаних сил, представниками піротехнічних підрозділів ДСНС України та командою СММ ОБСЄ.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі