понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Донбасі триває будівництво центрів безпеки громадян

Економіка

На Донбасі триває будівництво центрів безпеки громадян

views83

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

На Донбасі триває реалізація двох інфраструктурних проєктів з будівництва центрів безпеки громадян у місті Новогродівка та смт Очеретине Ясинуватського району.

Про це повідомляє Донецька ОДА.

З липня 2019 року по теперішній час реалізовувалося 10 інфраструктурних проєктів з будівництва центрів безпеки громадян з метою реалізації завдань Стратегії щодо зміцнення спроможності реагування на надзвичайні екологічні ситуації на території Донецької області, а також забезпечення нормативної кількості пожежно-рятувальних підрозділів в територіальних громадах області.

У період 2019 – 2020 років на території області побудовано 8 центрів безпеки громадян. Зокрема, у містах Святогірськ, Соледар та смт Новотроїцьке Волноваського району були реалізовані інфраструктурні проєкти з ремонту існуючих будівель підрозділів Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Донецькій області. У місті Білозерськ, смт Новодонецьке та Сартана, селах Андріївка Слов’янського району та Хлібодарівка Волноваського району були реалізовані інфраструктурні проєкти з будівництва окремих будівель центрів безпеки громадян. Зазначені центри безпеки громадян знаходяться у комунальній власності вищеназваних територіальних громад.

Роботи за всіма 8 інфраструктурними проєктами виконано в повному обсязі, вищезазначені центри безпеки громадян отримали декларації про готовність об’єктів до експлуатації, об’єкти введено в експлуатацію.

Всього на території області функціонують 14 центрів безпеки громадян, які обслуговують територію з кількістю населення понад 180 тисяч осіб.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі