субота, 04 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Донбасі бойовики продовжують підготовку до масштабної війни з Україною

Російська агресія

На Донбасі бойовики продовжують підготовку до масштабної війни з Україною

views71

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Військові навчання за участю російських інструкторів, мобілізацію серед місцевих мешканців та інформаційну кампанію, використовують незаконні збройні формування для підготовки бойових дій.

Про це повідомляє керівник «Східної правозахисної групи» Віра Ястребова, передає «Вчасно».

Вона наголосила, що підрозділи так званих «ДНР» та «ЛНР» провели свої навчання артилеристів та мотострілків ще в лютому березні поточного року.  Крім того, розвідники, інженери, танкісти теж здійснювали свої маневри. Всі заходи відбувалися на полігонах окупованих районів.

«За інформацією наших джерел, так звані «ЛНР» і «ДНР» продовжують роботу по вдосконаленню злагоджених дій особового складу і бойових підрозділів», – заявила Ястребова.

Сили окупантів також розгортають інформаційну кампанію, задля звинувачення української сторони в підготовці військових агресивних дій.

«На населених пунктах так званій «ДНР» окупаційні адміністрації РФ проводять «сходи громадян», на яких повідомляють місцевим жителям про те, що незабаром станеться «агресія» української армії», – зазначила правозахисниця.

Існують такі випадки, коли вчителі шкіл «мінування» яких відбувалося по телефону, інформували батьків учнів, що це злочини спецслужб України для підбурювання паніки у псевдо республіці.

Не можна пройти осторонь питання мобілізації. Вона вже почата бойовиками. Наприклад в ОРЛО повістки до військкоматів роздають на підприємствах. Найголовнішою умовою є наявність паспорту так званої «ЛНР», або російського.

Віра Ястребова зауважила, російська сторона прагне, щоб на випадок боїв сталися жертви, які мають посвідки Російської Федерації.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі