вівторок, 07 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Донбасі більша частина дітей живе у бідності

Економіка

На Донбасі більша частина дітей живе у бідності

views92

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Понад 50 відсотків дітей, що проживають на Сході України, зростають у бідності, через військовий конфлікт на Донбасі та пандемію COVID-19.

Про це повідомила голова Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Лотта Сільвандер під час конференції «Пандемія COVID-19 у контексті гуманітарної кризи: ситуація на Сході України», передає «Укрінформ».

«За нашими даними, відсоток дітей, що живуть в бідності, збільшився з близько 36% до понад 50%… Сім’ї з кількома дітьми чи однією дитиною більш ймовірно зазнають бідності, особливо у ситуації COVID-19», – зазначила Лотта Сільвандер.

Вона зазначила, що основною причиною невтішної статистики росту рівня бідності є збройний конфлікт на окупованій території Донбасу. Саме він спричинив знищення інфраструктури, відсутність працевлаштування, проблеми з транспортом та дорогами. Також наслідки пандемії COVID-19 підірвали економічний стан найбільш уразливих груп населення.

Крім того, представниця ЮНІСЕФ звернула увагу на те, що фонд зафіксував збільшення кількості дітей, що живе у бідності, у порівнянні з такими ж дорослими.

У ЮНІСЕФ повідомили, що через відсутність планової вакцинації у зоні військового конфлікту на Донбасі, через кілька років може початися епідемія кору.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі