субота, 10 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На чию користь працює Держбюро розслідувань, повторюючи риторику Росії щодо провокації у Керченській протоці?

Новини , Право

На чию користь працює Держбюро розслідувань, повторюючи риторику Росії щодо провокації у Керченській протоці?

views98

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

У Державному бюро розслідувань немає жодного кримінального провадження щодо дій моряків під час перетину Керченської протоки. Про це написав глава бюро Роман Труба 11 листопада у своєму Telegram-каналі.

Він також додав, що ДБР не проводило обшуки на телеканалі Прямий.

Але Труба, повторюючи слова Російської Федерації щодо навмисної провокації, заявив про те, що ДБР з’ясовує: чи були правопорушення у діях керівництва держави? За його словами, про це поки що ніхто не говорить вголос, але така ситуація цілком можлива.

Тобто, простими словами, він говорить, що керівництво країни могло умисно скерувати наших моряків до Керченської протоки, розуміючи, що вони потраплять у полон і тим самим свідомо привели до ескалації конфлікту в Керченській протоці та подальшого введення воєнного стану.

«Спрощуючи: ми з’ясовуємо, чи навмисне керівництво держави направило наших моряків до Керченської протоки, розуміючи, в тому числі, високу ймовірність того, що вони потраплять в полон», – написав Труба.

За його словами, щоб встановити істину, співробітники Бюро проводять допити моряків, призначають експертизи та вилучають документи.

Труба зазначив, що про хід слідства ніхто з його підлеглих не хотів говорити вголос, поки немає результатів виробництва. Однак зараз доводиться давати коментарі через «ту брудну інформаційну війну, яку організовує Петро Порошенко».

Більш того, ще до закінчення цього розслідування, він вже звинуватив п’ятого президента України.

Труба висловив «жаль», що Порошенко «приносить на вівтар своєї війни спокій людей, які дев’ять місяців провели в полоні».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі