субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Черкащині міськрада не підтримала декомунізацію вулиці депутатки-«єдинороски» Валентини Терешкової

Мартирос Григорян


Суспільство

На Черкащині міськрада не підтримала декомунізацію вулиці депутатки-«єдинороски» Валентини Терешкової

views310

25.10.2021

Подiлитися у соц.мережах

Смілянська міська рада (Черкаська область) відмовилась розглядати питання стосовно перейменування вулиці Валентини Терешкової (назва якої підпадає під дію закону про декомунізацію) на честь загиблих у російсько-українській війні містян.

Про це повідомляє «Патріот Донбасу» із посиланням на LB.ua.

У запиті від 12 жовтня йшлося про розгляд можливості перейменування вулиці імені Терешкової, котра голосувала за окупацію Криму, на імена людей, які загинули у війні з Росією та були жителями Сміли. У відповіді на це виконавчий комітет вказав, що вулицю не будуть перейменовувати, тому що пропозицію подав не житель міста.

Слід нагадати, що перейменовувати вулицю Валентини Терешкової в Смілі відмовляються вже не вперше. Раніше цього вимагав голова руху «Декомунізація. Україна» Вадим Позняков. Тоді в міськраді ініціатору відповіли, що його звернення не візьмуть до уваги, оскільки він не є жителем міста Сміли.

Довідка

Колишня космонавтка, членкиня ЦК КПРС у 19711990 роках, депутатка Державної думи РФ від «Єдиної Росії» Валентина Терешкова голосувала за анексію Криму та за надання дозволу на введення російських військ в Україну. Щобільше, «единороска» Терешкова не обмежилась голосуванням за кремлівські ініціативи щодо військової агресії щодо України. Вона особисто брала участь у процесі анексії українського півострова, приїхавши 27 лютого 2014 року у складі делегації РФ для «вивчення питання можливого приєднання Криму до Росії».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі