четвер, 09 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На Буковині підприємці з Японії побудують модульне містечко для переселенців

Світлана Макарова


Економіка , Суспільство

На Буковині підприємці з Японії побудують модульне містечко для переселенців

views220

20.09.2022

Подiлитися у соц.мережах

Підприємці з Японії готові збудувати модульне містечко для переселенців на Вижниччині Чернівецької області.

Про це йдеться у повідомленні Чернівецької обласної ради.

Зазначається, що перші два будиночки уже зведено у селі Чорногузи. Нині туди заселяються родини із числа внутрішньо переміщених осіб. Земельну ділянку площею 4 гектари під будівництво модульного містечка виділила Вижницька міська рада. Люди зможуть безкоштовно жити там протягом двох років.

Про подальшу реалізацію проєкту йшлося під час спільної зустрічі голови обласної ради Олексія Бойка та начальника Чернівецької ОВА Руслана Запаранюка із педставниками бізнесу з Японії Ітано Масойоші та Обамою Хідетекою.  

Олексій Бойко подякував представникам Японії за активну позицію їхньої країни на міжнародній арені та підтримку України у цей складний час. Голова обласної ради наголосив на тому, що допомога людям, які переїхали на Буковину із зони бойових дій, залишається пріоритетним напрямком роботи крайової влади. 

Підприємець з Японії Ітано Масайоші, який уже близько 5 років працює на Київщині, розповів, що одним із напрямків діяльності компанії є якраз будівництво житла. Він зазначив, що радий допомогти українцям у час війни. 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі