вівторок, 06 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На британських катерах будуть норвезькі ракети, а також ВМСУ отримає два тральщика (фото)

Суспільство , Технології

На британських катерах будуть норвезькі ракети, а також ВМСУ отримає два тральщика (фото)

views79

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Раніше командування ВМСУ наполягало на тому, щоб озброїти катери морської версією вітчизняного ракетного комплексу «Нептун», яка наразі лише починає розроблятися.

Про це повідомляє «Думская».

Зазначається, що 1 грудня командувач ВМСУ обговорив актуальні питання співпраці з аташе з питань оборони при посольстві Великобританії в Україні комодором Королівських ВМС Тімом Вудсом, зокрема питання отримання нових зразків озброєння.

Як з’ясувало видання під час спілкування з джерелом в Міністерстві оборони, розмова з британським аташе стосувався будівництва ракетних катерів для України за рахунок кредиту, наданого Сполученим Королівством.

Командувач ВМСУ контрадмірал Олексій Неїжпапа дав попередню згоду на оснащення катерів норвезькими протикорабельними ракетами Naval Strike Missile (NSM), що фігурували в первинному проєкті, і висловив бажання посилити артилерійське озброєння катерів за рахунок установки гармат більшого калібру.

«Раніше командування ВМСУ наполягало на тому, щоб озброїти катери морської версією вітчизняного ракетного комплексу «Нептун», яка наразі лише починає розроблятися. Зміна артилерійської складової позначиться на вартості і центруванні катерів, але британці пообіцяли зробити відповідні розрахунки, щоб зрозуміти всі ризики такого рішення», – йдеться в повідомленні.

Крім того, Неїжпапа висловив бажання будувати на британських і українських верфях не вісім ракетних катерів, а шість, оскільки дві одиниці повинні стати тральщиками, які необхідні ВМСУ.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі