вівторок, 30 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На адміністративному кордоні Криму запустять легальні пасажирські перевезення

Новини , Російська агресія , Новини окупації

На адміністративному кордоні Криму запустять легальні пасажирські перевезення

views113

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Після здійснення відповідних підготовчих заходів пропускних на пунктах «Чонгар» і «Каланчак», буде здійснено запуск легальних пасажирських перевезень. Наразі на адмінкордоні з окупованим півостровом не здійснює рейси жоден державний транспорт.

Про це повідомив в інтерв’ю «Радіо Свобода» міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

«КПВВ, звичайно, ми будуємо. Зараз там через певні проблеми передали це будівництво і замовником стала Укрзалізниця. Вони зараз займаються цим проектом. Я думаю, що вчасно, як було поставлене президентом завдання, це все побудується – КПВВ “Чонгар” і “Каланчак”. Сервісна частина там також буде побудована. І будуть там відповідні станції. Ну, а вже конкурси на перевізників буде проводити місцева влада також за нашої участі», — відповів міністр на питання про організацію легальних автоперевезень.

Запуск перевезень передбачає здійснення двох етапів. По-перше, необхідно створити режимні зони (до 15 листопада). По-друге, потрібно здійснити облаштування сервісних центрів з автовокзалами та центрами надання адміністративних послуг. Під час робочої поїздки до Херсонщини президент Володимир Зеленський доручив до 20 грудня завершити другий етап.

З 20 вересня на пропускних пунктах «Чонгар» і «Каланчак» розпочалися будівельні роботи зі створення режимних зон.

На реалізацію проєкту виділено 170 мільйонів гривень.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі