понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
На 44 році життя раптово помер священник ПЦУ, капелан і волонтер Андрій Дуда

Суспільство

На 44 році життя раптово помер священник ПЦУ, капелан і волонтер Андрій Дуда

views117

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

10 квітня 2020 раптово помер протоієрей Православної церкви України (ПЦУ) Андрій Дуда, клірик Свято-Миколаївського храму міста Львова, капелан і волонтер. Йому було лише 44 роки.

Про це повідомляє портал Варта1.  

Митрополит Димитрій Рудюк висловив співчуття. Він нагадав про те, що Андрій Дуда часто їздив до українських військових на Донбас і дуже любив Україну.

«Висловлюємо свої співчуття декану Львівського благочиння митрофорному протоієрею Ярославу Дуді, їмості та всім родичам покійного. Це надзвичайно важка втрата для усіх нас. Її зараз важко збагнути. Отець десятки разів їздив на передову, там де зараз вирує війна, займався на Донбасі просвітницьким та милосердницьким служінням, горів любов‘ю до України», – зазначив митрополит.

Народна депутатка від партії «Європейська солідарність», львів’янка Софія Федина також висловила співчуття з приводу смерті священника. Вона написала, що їх поєднувала волонтерська діяльність. Андрій Дуда був людиною, яка завжди була поруч… у будь-яких ситуаціях.

«Нас поєднала в роботі війна і допомога нашим захисникам, але для всіх нас ви були стовпом/опорою, з якою ми перевертали світ і міняли на краще. Ви водночас були і отцем, і батьком, і другом, і побратимом – тим, хто завжди поруч, тим, з ким не страшно ступати у невідоме. Вам було потрібно все побачити, зробити, створити, встигнути», – зазначила вона.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі