субота, 21 травня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Німеччина засудила вироки російського суду у справі «Хізб ут-Тахрір» через безпідставність

Наталя


Право , Крим

Німеччина засудила вироки російського суду у справі «Хізб ут-Тахрір» через безпідставність

views247

04.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

Винесені судом Росії вироки чотирьом учасникам «третьої бахчисарайської групи Хізб ут-Тахрір» не мають під собою жодних підстав у правовій державі.

Про це повідомила пресслужба посольства Німеччини в Україні.

«Вироки, що винесені Ахмету Сулейманову, Рустему Сейтмеметову, а також Осману і Сейтумеру Сейтумеровим і передбачають загалом 56 років позбавлення волі, не мають під собою жодних підстав у правовій державі», йдеться у повідомленні.

Німецькі дипломати наголосили, що Російська Федерація, як держава-окупант в Криму має брати на себе відповідальність.

Окрім того, Росія повинна звільнити політв’язнів та припинити систематичне переслідування кримських татар. Адже масові арешти громадян, які їх підтримують неприпустимі.

Нагадаємо, що 29 жовтня чотирьом учасникам «третьої бахчисарайської групи Хізб ут-Тахрір» російський суд призначив від 12 до 17 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

Водночас біля суду у Сімферополі відбулася акція на підтримку фігурантів справи, під час якої російські силовики затримали 30 учасників.

Своєю чергою, МЗС України «рішуче засудило дії Росії» і вимагало звільнення засуджених чотирьох фігурантів у так званій справі «третьої бахчисарайської групи Хізб ут-Тахрір».