неділя, 05 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Німеччина повідомила про зупинку сертифікації «Північного потоку-2»

Наталя


За кордоном , Події

Німеччина повідомила про зупинку сертифікації «Північного потоку-2»

views145

17.11.2021

Подiлитися у соц.мережах

Німеччина тимчасово зупинила процес сертифікації компанії Nord Stream 2AG як оператора російського газопроводу «Північний потік-2».

Про це повідомило німецьке Федеральне мережне агентство (Bundesnetzagentur).

«Федеральне мережне агентство тимчасово призупинило процес сертифікації Nord Stream 2 AG як незалежного оператора транспортної мережі. Після детального вивчення документів Федеральне мережеве агентство дійшло висновку, що сертифікація оператора лінії «Північний потік-2» можлива лише за умови, якщо оператор був організований в юридичній формі за німецьким законодавством», йдеться у повідомленні.

Згідно з інформацією, процес сертифікації відновлять, коли німецькій дочірній компанії передадуть основні активи та кадрові ресурси оператора газогону Nord Stream-2 AG, який є дочірньою компанією російського газового монополіста «Газпром» і має штаб-квартиру у швейцарському місті Цуг. У цьому випадку регулятор зможе перевірити нові документи на відповідність усіх умов.

Також німецький регулятор зазначив, що німецька дочірня компанія має стати власником та оператором німецької частини газопроводу. Тоді дочірнє підприємство має виконати вимоги незалежного оператора передачі, згідно з Законом Німеччини про енергетичну промисловість.

Коментарi (0)