четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
МЗС відреагувало на виклик повіреного в РФ через скандал з плакатами російських дипломатів

Політика

МЗС відреагувало на виклик повіреного в РФ через скандал з плакатами російських дипломатів

views77

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство закордонних справ України відреагувало на виклик тимчасово повіреного Василя Покотила до російського МЗС через скандал з плакатами російських дипломатів. Київ залишається прихильним Віденській конвенції в частині безпеки іноземного дипкорпусу.

Про це заявив спікер МЗС України Олег Ніколенко в коментарі РБК-Україна.

За словами Ніколенка, в контексті цієї ситуації Україна хоче нагадати Росії про нехтування безпекою українських дипломатичних установ.

«Нагадаю, що 19 лютого на працівника генерального консульства України в Санкт-Петербурзі було скоєно напад, завдано йому кілька ножових поранень. В установленому порядку МЗС проінформує українські компетентні органи про російську ноту», – додав спікер МЗС України.

Тимчасово повіреного у справах України в Росії Василя Покотила викликали до російського МЗС з метою висловити протест з приводу розклеювання в Києві фото російських дипломатів з «образливими написами».

Нагадаємо, що напередодні річниці «референдуму» у Криму в Києві розклеїли плакати з фото російських дипломатів, на яких вони нібито визнають Крим українським.

У лютому в Санкт-Петербурзі було скоєно напад на українського прикордонника в генеральному консульстві України. Нападник без видимих причин накинувся з ножем на потерпілого, як тільки йому відкрили двері в консульство. Нападника заарештували.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі