понеділок, 05 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
МЗС України закликає світ тиснути на РФ через отруєння Навального

Політика

МЗС України закликає світ тиснути на РФ через отруєння Навального

views39

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Україна із занепокоєнням сприйняла заяву уряду Німеччини про результати аналізу біологічних проб російського опозиціонера Олексія Навального. Це є черговим доказом того, що Росія вкотре порушує Конвенцію про заборону хімічного зброї.

Про це йдеться у коментарі МЗС України.  

«Україна повністю довіряє результатам глибокого аналізу біологічних проб Олексія Навального, здійснених лабораторією Бундесверу, а також незалежним дослідженням профільних лабораторій у Франції та Швеції, які беззаперечно підтвердили отруєння, спричинене застосуванням бойової хімічної речовини нервово-паралітичної дії», – зазначили в МЗС.

МЗС звертається до світової спільноти із закликом продовжити тиск на Росію, щоб вона припинила загрожувати безпеці та порушувати міжнародне право.

«Україна підтверджує свою тверду позицію, що застосування хімічної зброї будь-ким, будь-де і за будь-яких обставин є грубим порушенням міжнародного права і має бути суворо засуджено. Відповідальні за таке грубе порушення Конвенції про заборону хімічної зброї повинні бути покарані», – сказано в повідомленні.

Дипломати підтримують залучення до розслідування події Організації із заборони хімічної зброї.

«Відповідальні за таке грубе порушення Конвенції про заборону хімічної зброї повинні бути покарані», – наголосили у зовнішньополітичному відомстві.

Нагадаємо. 16 вересня стало відомо, що лабораторія у Швеції підтвердила висновки Німеччини щодо отруєння Навального «Новачком». 

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі