субота, 04 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
МЗС України шукає можливість притягнути до відповідальності «Яндекс» за роботу в Криму

Політика

МЗС України шукає можливість притягнути до відповідальності «Яндекс» за роботу в Криму

views63

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство закордонних справ України працює над притягненням до відповідальності компанії «Яндекс» за діяльність в окупованому Криму.

Про це повідомляється у відповіді МЗС на запит Радіо Свобода.

«Попри той факт, що діяльність компанії «Яндекс» на території тимчасово окупованого Росією Криму поки не підпадає під дію санкцій Євросоюзу щодо Криму, ми продовжуємо у співпраці з європейськими партнерами шукати можливості для залучення компанії до відповідальності за таку діяльність», – йдеться у відповіді МЗС України.

У відомстві зазначають,що Європейська Комісія ретельно перевіряє кожен випадок можливого порушення рішення Ради ЄС про застосування санкцій.

В Міністерстві підкреслили,що кваліфікація дій компанії Яндекс та визначення в них ознак порушення законодавства України щодо правового статусу тимчасово окупованих територій «належить до компетенції відповідних правоохоронних органів України» і зараз здійснюється відповідний правовий аналіз.

Відповідно до Закону України «Про санкції» від 14 серпня 2014 року № +1644-VII діяльність «Яндекс» заборонена на території України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі