середа, 07 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
МЗС України надіслало ноту протесту Боснії через заяву Мілорада Додіка про окупований Крим

За кордоном , Новини , Політика

МЗС України надіслало ноту протесту Боснії через заяву Мілорада Додіка про окупований Крим

views90

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство закордонних справ України висловило рішучий протест з огляду на висловлювання члена Президії Боснії й Герцеговини Мілорада Додіка стосовно приналежності тимчасово анексованого Криму до Російської Федерації. Про це повідомляє прес-службаМЗС.

Як стало відомо, 2 вересня Додік у своєму інтерв’ю «Русскому репортеру» сказав: «У мене запитання: а хіба Крим не є частиною Росії? На мою думку, це Росія, а що стосується інших… Боснія навряд чи визнає, бо необхідний не лише мій голос».

В МЗС заявляють, що зазначені висловлювання члена Президії ― це виключно його особисте бачення ситуації.

«МЗС України високо цінить офіційну позицію Президії Боснії та Герцеговини стосовно українського суверенітету і територіальної недоторканості країни», ― зазначають в міністерстві.

Крім того, Мілорад Додік заявив, що планує відвідати Кримський півострів. Зважаючи на це, в МЗС України нагадують, що іноземні посадовці не мають права здійснювати такі поїздки без погодження української сторони. Такі дії вважатимуться грубим порушенням законодавства України та міжнародного права.

«З огляду на зазначену заяву та наміром Додіка відвідати окупований Крим до МЗС Боснії й Герцеговини було надіслано ноту протесту», ― повідомляють в міністерстві.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі