четвер, 08 червня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Митрополит Епіфаній звернувся до українців з приводу пандемії

Суспільство

Митрополит Епіфаній звернувся до українців з приводу пандемії

views113

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Митрополит Епіфаній звернувся до українців з духовними настановами та порадами щодо життя в умовах карантинних обмежень. Він нагадав про мобілізацію суспільства та згуртованість, які були раніше: «чи немає у нас дефіциту надії та того запалу, що робив нас єдиними перед обличчям небезпеки?».

Про це Епіфаній написав у Фейсбуці, передає «Патріот Донбасу».

«Понад півроку ми живемо у нових реаліях. Тимчасові обмеження стали обов’язковими правилами поведінки. Оглядаючись на початок карантину в Україні, згадуємо, наскільки мобілізованим було наше суспільство: постійно, 24/7, відчувалась допомога та підтримка, щодня генерувалось все більше благих ініціатив. Наприклад, коли не було щитків та масок, волонтери в нашій Церкві долучались до їх виробництва. Зараз дефіциту на засоби безпеки немає. Але чи немає у нас дефіциту надії та того запалу, що робив нас єдиними перед обличчям небезпеки?», – запитує він.

Предстоятель Православної Церкви України Митрополит Епіфаній зауважив, що захворюваність, на жаль, зростає, тому багато українців постало перед проблемою безпосередньо: хтось захворів сам, хтось продовжує боротися з наслідками хвороби – своєї або рідних.

«Та що більше пандемія вплинула на життя кожного зокрема, тим слабшою стала загальна консолідація, згуртованість. Втома та знесилення із часом природно відобразились на реакції усього суспільства. Та жоден карантин, яким би затяжним він не видався, не повинен «замкнути» людські серця», – говорить Митрополит Київський і всієї України.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі