понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Миру – мир? Глава ПАРЄ планує зустріч делегатів України, РФ, Латвії, Литви, Естонії за одним столом

За кордоном , Новини , Політика

Миру – мир? Глава ПАРЄ планує зустріч делегатів України, РФ, Латвії, Литви, Естонії за одним столом

views83

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Голова Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ) Хендрік Дамс заявив про плани зібрати за одним столом представників делегацій Росії, Латвії, Литви, Естонії, Грузії та України. За його словами, він хоче спробувати врегулювати суперечності між ними.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на інтерв’ю росЗМІ.

Дати цієї зустрічі поки що немає, але вона вже планується.

«Я хотів би мати можливість зібрати людей за одним столом, щоб обговорити найбільш чутливі питання. І це те, що я планую зробити в майбутньому», – сказав Дамс.

І  додав, що результат такої зустрічі «буде зрозумілий пізніше».

У той же час, ПАРЄ в черговий раз звернулась із закликом до Росії, щоб вона припинила військову агресію проти України. Також вони хочуть, щоб РФ визнала себе стороною Мінських домовленостей.

Про це йдеться в ухваленій під час зимової сесії ПАРЄ резолюції щодо прогресу країн, які перебувають під моніторингом Асамблеї.

«Російська Федерація повинна повністю виконати Мінські домовленості, стороною яких є РФ, припинити військове втручання, а також підтримку нелегальних збройних формувань у східній Україні», – написано в документі.

Нагадаємо. 29 січня ПАРЄ призначило росіянина Толстого віце-президентом Асамблеї.

Український депутат від партії «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко розповів, що росіяни, після оплати 70 млн євро, повністю відновилися в своїх правах. І цей внесок був підтриманий голосуванням з боку Західної Європи.

Крім того, ПАРЄ вирішило самознищити свої можливості та ввела новий порядок накладення санкцій на держави, які порушують права людини і міжнародне право. Про це повідомив Борислав Береза.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі