середа, 31 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Милованов звернувся до людей з проханням зрозуміти високу зарплату чиновників. Сам витрачає мало – на пенсію відкладає

Економіка , Новини

Милованов звернувся до людей з проханням зрозуміти високу зарплату чиновників. Сам витрачає мало – на пенсію відкладає

views94

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністр економіки Тимофій Милованов попросив людей поставитися з розумінням до високих зарплат чиновників. Він вважає, що уряд повинен багато платити міністрам та заступникам міністрів, щоб працювали професіонали.

Таку заяву він зробив під час обговорення законопроєкту «Про працю».

І попросив, щоб його заступникам залишили високу зарплату, тому що в них є сім’ї, діти та ринок.

«Я просив би, щоб мої заступники продовжували отримувати високу зарплату. Тому що в них є сім’ї, в них є діти, в них є ринок. І коли підуть мої заступники, які є, я впевнений, чесні професіонали, то я не зможу робити ніяких покращень в економіці», – підкреслив він.

А для розвитку країни потрібно платити високі зарплати держслужбовцям, тому попросив українське суспільство зрозуміти цей факт.

У своєму зверненні до українського суспільства Милованов визнав, що у порівнянні з середньою зарплатою у 10-12 тисяч гривень міністри дійсно отримують більше, але тут повинно саме суспільство вирішити що для нього важливіше. Він запевняє, що у разі, якщо уряд буде платити чиновникам за працю менше, то розвиватися держава не буде. Тож, потрібно відрізнити та обрати: розвиток та справедливість чи відтермінування розвитку та уповільненість.

«На зарплату 18 тисяч гривень чи 12 тисяч гривень я не можу взяти людину, яка буде перевіряти фінансові плани державних підприємств, на яких крадуть мільйони доларів», – сказав Милованов.

Про свою зарплату він повідомив наступне:

«Я відкладаю гроші на пенсію та на дітей, щоб я не переймався, що коли мені треба буде в лікарню, щоб я міг дозволити якісних лікарів».

І додав, що тратить він мало, а високі зарплати потрібні людям взагалі не для того, щоб її витрачати. А щоб забезпечити своє майбутнє.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі