вівторок, 27 липня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Милованов виступив за повний локдаун майже на місяць, але не для всіх

COVID-19 , Економіка

Милованов виступив за повний локдаун майже на місяць, але не для всіх

views22

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Радник ОП заявив, що в Україні потрібно запровадити жорсткі карантинні обмеження на три-чотири тижні. Проте торкнутися вони мають не всіх сфер економіки.

Про це сказав радник глави Офісу президента і колишній міністр економіки Тимофій Милованов в інтерв’ю LB.ua

За його словами, жорсткі обмеження потрібні у сферах, де найбільша ймовірність поширення коронавірусу.

«Я виступаю за запровадження довгострокового, три-чотиритижневого безперервного обмеження, але не для всієї економіки, а там, де ймовірність поширення вірусу найвища. Я не за те, щоб локдаунити всю економіку час від часу. Або запроваджувати короткострокові заборони. Потрібно припинити поширення, покращити епідеміологічну ситуацію і потім перейти до адаптивного обмеження. Коли я говорю про жорсткий локдаун, я говорю про безперервність», – зазначив він.

Милованов додав, що якщо не зробити локдаун, то в якийсь момент хворітиме половина людей або третина. При цьому він зауважив, що захворюваність на коронавірусну інфекцію буде на піку саме взимку. Водночас і навесні епідемія не зникне.

«Взимку він на піку. Хочу зауважити, що багато чого ще залежатиме від того, коли ми отримаємо вакцину і чи будемо ми готові розгортати систему вакцинації, щоб швидко вакцинувати людей», – вважає радник глави Офісу президента.

Коментарi (0)