п’ятниця, 03 лютого, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Милованов виступив за повний локдаун майже на місяць, але не для всіх

Економіка

Милованов виступив за повний локдаун майже на місяць, але не для всіх

views96

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Радник ОП заявив, що в Україні потрібно запровадити жорсткі карантинні обмеження на три-чотири тижні. Проте торкнутися вони мають не всіх сфер економіки.

Про це сказав радник глави Офісу президента і колишній міністр економіки Тимофій Милованов в інтерв’ю LB.ua

За його словами, жорсткі обмеження потрібні у сферах, де найбільша ймовірність поширення коронавірусу.

«Я виступаю за запровадження довгострокового, три-чотиритижневого безперервного обмеження, але не для всієї економіки, а там, де ймовірність поширення вірусу найвища. Я не за те, щоб локдаунити всю економіку час від часу. Або запроваджувати короткострокові заборони. Потрібно припинити поширення, покращити епідеміологічну ситуацію і потім перейти до адаптивного обмеження. Коли я говорю про жорсткий локдаун, я говорю про безперервність», – зазначив він.

Милованов додав, що якщо не зробити локдаун, то в якийсь момент хворітиме половина людей або третина. При цьому він зауважив, що захворюваність на коронавірусну інфекцію буде на піку саме взимку. Водночас і навесні епідемія не зникне.

«Взимку він на піку. Хочу зауважити, що багато чого ще залежатиме від того, коли ми отримаємо вакцину і чи будемо ми готові розгортати систему вакцинації, щоб швидко вакцинувати людей», – вважає радник глави Офісу президента.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі