п’ятниця, 27 січня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Милованов, який відкладав з зарплати гроші собі на пенсію, заявив, що у політиків немає обмежень розміру премій (відео)

Економіка

Милованов, який відкладав з зарплати гроші собі на пенсію, заявив, що у політиків немає обмежень розміру премій (відео)

views103

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністр економіки Тимофій Милованов заявив, що, згідно з новим законом, в українських топ-політиків немає обмеження розміру премій. Сам він має оклад 18 тисяч гривень, а загальну суму зарплати порахувати не зміг.

Про це чиновник, який вже неодноразово відзначився різкими висловлюваннями щодо необхідності призначати обранцям народу високі зарплати, розповів в ефірі програми «HARD з Влащенко».  

«Закон №1066 було змінено. Він дозволяє заступникам міністрів, міністрам і деяким політикам платити премії понад 30%. Але скасовано всі інші пільги», – пояснив Милованов.

За його словами, власний оклад у нього становить 18 тис. грн, але до них можна «набирати» надбавки на кшталт матеріальної допомоги. Тобто, сказати скільки грошей у підсумку він отримав за грудень, міністр не зміг.

«Якби мені умовно 7 числа приходив одинплатіж, я б сказав. А так мені прийде то 4 тис. гривень, то 18 тис, то 43 тис. В один місяць приходить багато, в іншій може нічого не прийти. Я вже не отримую зарплату професора Піттсбурзького університету. Але у мене є заощадження», – відповів Милованов.

Він стверджує, що в Мінекономіки намагаються зробити так, щоб топ-керівники отримували 150 тис. гривень до сплати податків, і після сплати – близько 120 тис. грн.

При цьому він вважає, що бонуси топ-менеджерам НАК «Нафтогаз» в $29 млн потрібно урізати. За його словами, це поки що лише слова Вітренка, а розмір винагороди в контракті варто переглянути, а сам контракт переписати, бо там «велика помилка».

«Моє ставлення до цього бонусу в 1% в контракті – тут була допущена велика помилка. Такі контракти в західних компаніях, як правило, обмежують зверху. Там кажуть: не менше 1%, якщо все добре, але не більше такої-то суми. Це не було зроблено. Так не правильно. Цей контракт потрібно переписати, щоб була якась максимальна сума бонусів, які можна виплатити», – вважає Милованов.

Нагадаємо. 4 дні тому під час розглядання законопроєкту «Про працю» міністр економіки Тимофій Милованов попросив людей поставитися з розумінням до високих зарплат чиновників. Він заявив, що уряд повинен багато платити міністрам та заступникам міністрів, щоб працювали професіонали. І додав:

 «Я відкладаю гроші на пенсію та на дітей, щоб я не переймався, що коли мені треба буде в лікарню, щоб я міг дозволити якісних лікарів».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі