понеділок, 20 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Микола Точицький зробив пропозицію відразу трьом омбудсменам із захисту прав людини

За кордоном , Новини

Микола Точицький зробив пропозицію відразу трьом омбудсменам із захисту прав людини

views80

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Представник України при ЄС Микола Точицький запропонував зібрання відразу трьох омбудсменів із захисту прав людини з Ради Європи, Європейської комісії та Організації об’єднаних націй, щоб оцінити ситуацію в анексованому Криму та тимчасово окупованому Донбасі.

Він зробив таку пропозицію 26 листопада у Страсбурзі в Європейському парламенті.

Зокрема він наголосив, що така пропозиція важлива тому, що у разі проведення зустріч трьох омбудсменів з прав людини – з Європейської комісії, з ООН і Ради Європи – дозволить краще зрозуміти ситуацію, яка склалася сьогодні в Криму та на Донбасі.

«Нехай вони обговорять разом з нами і подивляться, які інструменти можна використовувати навіть не побувавши в Криму, на  Донбасі. Вони мають право підготувати доповідь. Вони повинні знати, скільки людей вже знаходиться у в’язниці і так далі», – повідомив Точицький.

Крім того, він звернув увагу на зміну комісарів по захисту прав людини Ради Європи За його словами Нилс Мужніекс, який займав цю посаду з 2012 по 2018 роки, відвідував Крим, щоб подивитись на ситуацію з середини. І брав на це дозвіл. А зараз цю посаду обіймає Дуня Міятович, тож вона можна без будь-якого дозволу «просто задекларувати намір відвідати Крим через територію України і Донбас, і виконати покладений на неї мандат».

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі