субота, 03 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Ми живемо звичайним життям»: українка з Китаю розповіла, чому там більше немає пандемії коронавірусу

«Ми живемо звичайним життям»: українка з Китаю розповіла, чому там більше немає пандемії коронавірусу

views58

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Мешканка китайського міста Гуанчжоу Тетяна Глущенко прожила у Китаї 12 років і зараз мешкає у цьому місті. За її словами, китайці подолали пандемію коронавірусу COVID-19.

Про це Глущенко розповіла в ефірі каналу «Україна 24».

«Зараз ми живемо звичайним життям, звикли до того, що повинні носити маски в транспорті, в громадських місцях. Нам часто вимірюють температуру на вході, наприклад, в банк або в лікарню, на пошту, це стало нормою життя. Все інше в звичайному режимі, діти ходять до школи. Додалося багато змін у плані безпеки, протидії пандемії, наприклад, батьки не можуть заходити на територію школи, проводжають дітей до воріт у масках, забирають у масках, але в самій школі діти маски не носять», – розповіла вона.

Глущенко також вказала, що у Китаї, дійсно, спочатку була паніка, люди не знали, що робити і як цьому протистояти. Але притаманна китайцям дисципліна дала результати.

«На початку епідемії був страх, оскільки було незрозуміло, що це, як цьому протистояти, що робити. Але китайці дуже дисципліновані, ми звідусіль отримували новини, що потрібно сидіти вдома, нікуди не ходити, дезінфікувати всі поверхні, провітрювати приміщення, і все це робилося. 90% населення Гуанчжоу сиділи вдома, вулиці були порожні, це виглядало досить моторошно», – сказала Глущенко.

За словами жінки, зараз у Китаї чітко налагоджений алгоритм дій при виявленні хворих.

«Зараз всі пристосувалися до сучасних реалій, до того, що навіть якщо у тебе звичайна застуда, але з температурою обов’язково здаєш тест, залишаєш всі паспортні дані на випадок, якщо тест буде позитивний. Діє алгоритм швидкого реагування і визначення кола людей, які могли випадково контактувати із зараженим. Зараз китайці кажуть, що Китай найбезпечніша країна в світі, і хвилюються за те, що відбувається в світі», – розповіла мешканка Гуанчжоу.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі