понеділок, 27 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ми пам’ятаємо місце, де був пам’ятник, і будемо приїжджати щорічно – Посол Росії пригрозив Польщі

Новини , Політика

Ми пам’ятаємо місце, де був пам’ятник, і будемо приїжджати щорічно – Посол Росії пригрозив Польщі

views87

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Посол Росії заявив, що Польща посилила кампанію по «фальсифікації» історії. Польська влада негативно ставиться до пам’ятників на честь воїнів Червоної армії, зносить їх, але вони все одно будуть щорічно відвідувати місця загибелі.

Про це повідомив посол Росії в Польщі Сергій Андрєєв після церемонії покладання квітів там, де раніше був пам’ятник радянському генералу, передає ТАСС.

За словами російського посла, влада Польщі як і раніше негативно ставиться до пам’ятників, які встановлені на честь воїнів Червоної армії.  Вони говорять не про подвиг радянських солдатів, завдяки яким, вказує він, Польща як держава залишилася на мапі, а про символ радянського домінування.

«Ставлення до пам’ятників польської влади залишається без змін. Вони як і раніше розглядають їх не як пам’ятники воїнам-визволителям, а як символ радянського домінування в післявоєнний період. І на цій підставі вони як і раніше, з точки зору офіційної влади, підлягають знесенню», – сказав посол.

Він зазначив, що незважаючи на відсутність пам’ятника на місці загибелі Черняховського (1906-1945) в місті Пененжно пам’ятні заходи в його честь будуть все одно щорічно проводитися.

«Ми спочатку сказали, що для нас це місце, де загинув наймолодший командувач фронтом, залишається меморіальним. Ми будемо приїжджати сюди, щоб віддати шану нашому видатному воєначальнику, незалежно від того, є тут пам’ятник чи ні», – пояснив Андрєєв.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі