понеділок, 29 травня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ми нікому не дозволимо знову незаконно затримати цю допомогу – США затвердили 698 млн доларів для України

Економіка , За кордоном , Новини

Ми нікому не дозволимо знову незаконно затримати цю допомогу – США затвердили 698 млн доларів для України

views99

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Палата представників США затвердила двопартійну законодавчу ініціативу щодо бюджетного асигнування, в якій передбачено на безпеку і зовнішню допомогу Україні в 2020 році 698 млн доларів.

Як повідомила конгресвумен Марсі Каптур, це більше на $ 2,3 млн, ніж було в 2019 фінансовому році.

«Ця підтримка для України важлива як ніколи. Зробивши цей крок, ми в Конгресі очікуємо, що ця життєво важлива допомога, яка надаватиметься в такому обсязі та термінах, допоможе цій оточеній країні в її боротьбі з відбиття російської агресії», – наголосила вона.

Марсі Каптур підкреслила відважність українських чоловіків та жінок, які по сей час продовжують боротьбу і стоять на захисті суверенітету своєї країни і східного флангу Європи від Російської Федерації.

Вона також зауважила, що ніколи більше Конгрес США не повинен дозволяти нинішній адміністрації на чолі з президентом Трампом або будь-якому іншому уряду США «знову незаконно затримати цю допомогу».

Нагадаємо. 18 грудня Генеральна асамблея ООН ухвалила резолюцію, в якій 38 країн стали співавторами, про захист прав людини в Криму в умовах російської окупації.

Також 18 грудня профільний комітет Сенату США підтримав законопроект з «пекельними» санкціями проти Росії, які спрямовані на державний борг РФ, банки, які підтримують дії Кремля, російські проєкти з продажу скрапленого природного газу за кордон, а також на кіберсектор Росії та на осіб, наближених до президента Росії Володимира Путіна.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі