неділя, 02 квітня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
«Ми не хочемо образити росіян», – Червоний хрест відмовився відвідувати полонених у Росії

Новини , Російська агресія , Політика

«Ми не хочемо образити росіян», – Червоний хрест відмовився відвідувати полонених у Росії

views101

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Українських політв’язнів, яких незаконно утримують на території Російської Федерації, міжнародні гуманітарні організації відвідувати відмовились.

Про це повідомила колишня в.о.міністра охорони здоров’я Уляна Супрун.

За словами Уляни Супрун, вона неодноразово зверталась з проханнями до «Червоного Хреста», «Лікарі без кордонів», Amnesty International та інших міжнародних організацій, щоб вони відвідали незаконно утримуваних українців. Однак без результату.

«Ми просили, щоб вони відвідували наших полонених в російських в’язницях. Вони відмовлялися. І мені в приватному порядку сказали, що вони не хочуть образити росіян, тому що тоді не зможуть працювати на їх території. Це дуже негативне явище. Я б хотіла, щоб наші іноземні гості розуміли, що Червоний Хрест і «Лікарі без кордонів» відмовилися відвідувати наших полонених. Коли в своїх державах будете вирішувати, чи давати їм гроші, подумайте про це», – зазначила вона.

Нагадаємо. В Росії та на окупованих територіях Донбасу продовжують знаходиться десятки полонених українських громадян, незважаючи на міжнародні заклики до РФ з вимогою звільнити незаконно утримуваних громадян України. Окупанти відмовляються також від обміну по формулі «всі на всі» та кожного разу знаходять приводи, щоб відтермінувати обмін, висуваючи нові умови. Так було й минулого разу під час масштабного обміну 7 вересня, коли Росія вимагала звільнення ключового свідка по справі МН17 Володимира Цемаха.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі