четвер, 23 березня, 2023

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ми маємо розуміти де знаходимося: Милованов про роботу та зарплату

Економіка

Ми маємо розуміти де знаходимося: Милованов про роботу та зарплату

views91

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Потрібен баланс між ефективністю роботи та оплатою посадовців. І уряд має розробити такі принципи, які суспільство зможе підтримати.

Про це сказав міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов у ефірі шоу «Свобода слова Савіка Шустера».

Він сказав, що так завдання дав президент Зеленський.

«Президент нам дав Кабінету Міністрів, Прем’єр-міністру завдання випрацювати якийсь баланс, знайти баланс між ефективністю, знайти баланс, де є ця границя, за якими принципами мають оплачуватися робота людей і які мають бути максимальні та мінімальні оклади, яка структура. Тому, коли ми всю роботу зробимо, вона буде вирішена і тоді ми прийдемо до суспільства з проханням підтримати це рішення», – заявив Милованов.

А ще згадав Януковича і на його прикладі пояснив чому неможливо підрахувати зарплату чиновників. Він підкреслив, що у колишнього президента України зарплата була 20 тисяч, а вивіз він з країни 40 мільярдів.

Крім того, говорить він, що потрібно мати уяву де ми знаходимося. В якій країні. І що можемо дозволити собі…

«З одного боку не можна бути багатим в країні де більшість бідні. Тому потрібно мати якесь розуміння того, де ми знаходимося, в якій країні живемо і що ми можемо собі дозволити. Державне підприємство, чи державна служба — то не є приватний бізнес. Але я собі веду такі розмови, коли я підписую документи на звільнення корупціонерів з державних підприємств і призначаю нових. Я вважаю, вони є чесними та хтось приходить і каже чесно, що хоче велику зарплату з ринку і тоді ми вирішуємо, чи можемо собі дозволити. А буває, що я підписую: як було 15 тисяч гривень я звільняю корупціонера, я призначаю нового на той самий оклад. Я собі думаю, а чого ж людина погоджується? І що я роблю, коли я призначаю на ті самі гроші людину, яка може заробити в десятки чи сотні разів більше на ринку, але відповіді на це немає»,- наголосив Милованов.

Нагадаємо. 14 січня Міністр економіки Тимофій Милованов попросив людей поставитися з розумінням до високих зарплат чиновників. Він вважає, що уряд повинен багато платити міністрам та заступникам міністрів, щоб працювали професіонали. І сказав, що має відкладати собі на пенсію.

18 січня Милованов заявив, що, згідно з новим законом, в українських топ-політиків немає обмеження розміру премій. Сам він має оклад 18 тисяч гривень, а загальну суму зарплати порахувати не зміг.

21 січня нардеп від парламентської фракції партії «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко заявив про внесення на розгляд до Верховної Ради законопроєкту, згідно з яким обмежується зарплата народних депутатів до 9446 гривень на місяць.

Після оприлюднення зарплат та премій чиновників Президент доручив уряду представити нову концепцію заробітних плат керівників міністерств, відомств, державних компаній та їхніх заступників з урахуванням ситуації в країні.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі