середа, 07 грудня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
Ми хочемо бути особливими, а не як решта України – «ДНР» наполягає на повній амністії, російській мові та народній міліції

Новини , Новини окупації

Ми хочемо бути особливими, а не як решта України – «ДНР» наполягає на повній амністії, російській мові та народній міліції

views61

06.04.2021

Подiлитися у соц.мережах

Сьогодні, 19 грудня, представниця донецького угруповання проросійських сил на Донбасі Наталія Никанорова заявила, що їм взагалі байдуже як і що буде на території України, але Донбас повинен бути в її складі на особливих умовах.

«Київська влада висловлюються про те, що вони нібито готові надати Донбасу тільки той статус, ті права і повноваження, які можуть бути надані і будь-якого іншого регіону України. Якщо Києву так сильно хочеться спроектувати положення Комплексу заходів і на інші території, ми не маємо нічого проти, головне – в чіткості реалізувати всі ті вимоги, які закріплені в даному міжнародно-правовому акті», – заявила вона.

А потім вже вдалася до деталей, які вони хочуть, щоб Україна втілила в життя.

«Україна повинна провести конституційну реформу, яка передбачає децентралізацію з урахуванням особливого статусу Донбасу, який повинен діяти на постійній основі, як і законодавство про недопущення переслідування осіб-учасників подій в Донбасі, про Народну міліції, про мовне самовизначення, про транскордонне співробітництво тощо», – зауважила представниця ніким непризнаної «республіки».

За її словами, зараз «представники України продовжують стрясати український медіапростір абсурдними заявами», коли говорять про децентралізацію для всієї України, але не враховують окремо окуповану частину. Більш того, вона наполягає, що є відмінності і це «вкрай лицемірно їх не помічати»

«Заявляти про відсутність будь-яких відмінностей Донбасу від інших українських регіонів – це верх лицемірства. Інакше виникає справедливе запитання, чому ми не чули подібних заяв від українських властей раніше, коли Київ починав проти мирних жителів «антитерористичну операцію» і позбавляв нас права на життя, здоров’я, безпечне середовище, свободу слова, свободу пересування та інших фундаментальних прав людини і громадянина», – підкреслює Никанорова.

Вона запевняє, що вони не хочуть вирішувати долю всієї України, але Київ повинен надати абсолютну свободу Донбасу. А з огляду на те, що до складу «республік» «включили» Донецьку та Луганську області, то вони розраховують, що самі будуть вирішувати долю міст, які зараз підконтрольні українській владі, а не країні-агресору Росії. Тож мрія про російські Слов’янськ та Бахмут ще не розвіялася в головах російських найманців та сепаратистів.

Підписуйтесь та слідкуйте за нами у Телеграмі