вівторок, 07 грудня, 2021

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
МВС створили проект Стратегії громадської безпеки та цивільного захисту України

Наталя


Новини , Суспільство , Політика

МВС створили проект Стратегії громадської безпеки та цивільного захисту України

views296

12.05.2021

Подiлитися у соц.мережах

Міністерство внутрішніх справ України анонсувало запуск розробленого проекту Стратегії громадської безпеки та цивільного захисту України.

 

Про це повідомив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков під час Всеукраїнського форуму «Україна 30. Безпека країни», передає «Украінформ».

 

«На виконання затвердженої Президентом України Володимиром Зеленським Стратегії національної безпеки ми розробили проект Стратегії громадської безпеки та цивільного захисту України. У цьому проекті сформована візія розвитку надважливого сегменту безпеки. Це великий програмний документ, який буде в доступі, який обговорюється та дасть можливість системно, крок за кроком, збудувати потужний і злагоджений механізм, що відповідає викликам сьогодення», — зазначив міністр внутрішніх справ.

 

За інформацією, основною метою МВС є створення безпечного середовища для кожного українця, в якому забезпечені права людини та захищені кордони України, де надається швидкий і якісний сервіс поліції, і де буде надана ефективна допомога у разі надзвичайної ситуації.

Коментарi (0)