вівторок, 28 червня, 2022

Телефони гарячої лінії:


ДОНБАС - ЦЕ УКРАЇНА!

search menu menu menu
МВС спростувало фейк про «Київ в оточенні окупантів»

Наталя


Російська агресія , Події , інформаційна війна

МВС спростувало фейк про «Київ в оточенні окупантів»

views69

05.03.2022

Подiлитися у соц.мережах

Радник очільника МВС Вадим Денисенко спростував фейки, які деякі українці отримують, про те, що Київ нібито перебуває в оточенні військ РФ.

Про це він заявив у ефірі телеканалу «Україна 24». 

«Окремо хотів би зупинитися на тому, що наразі дуже багато фейків. Смс-ки почали сипатися до українців, що Київ уже в оточенні. Хочу офіційно заявити про те, що це – абсолютна брехня, це абсолютно не відповідає дійсності», - поінформував радник глави МВС України.

Окремо, говорячи за ситуацію з Маріуполем і Волновахою, він уточнив, що у відомстві планують, що можна буде вивезти до 200 тисяч осіб з Маріуполя і до 15 тисяч осіб – з Волновахи. Денисенко нагадав, що раніше були обстріли Сум та вибух у Білій Церкві. За його словами, під Києвом «традиційна історія» – це місто Гостомель.

«І далі трохи, північ, північний захід, північний схід – росіяни продовжують концентрацію своїх військ… Але хочу нагадати про те, що вчора нам вдалося зробити у Баришівці, «оперативну зачистку», назвемо це так, і достатньо сильно відкинути російські війська. І був бій під Броварами зі сторони Ніжина, і, власне кажучи, там теж нам вдалося досягнути певної перемоги», - поінформував він.

Говорячи про мітинг у Херсоні, Денисенко заявив, що бере гордість за наших людей, які на нього виходять. «І у принципі, були навіть постріли у повітря від росіян, але люди все одно стоять і кричать, що Херсон – це Україна», - поінформував він.

Він також звернув увагу на історію щодо Херсона — там росіяни намагались роздавати «гуманітарку». За його словами, 4 березня у Херсоні стояли кілька цих фур, - «і херсонці не підходили брати ці подачки».

«Була попередня домовленість про те, що навколишні підприємства будуть передавати їжу до Херсона, тобто, вони готові були завезти кілька десятків фур, щоб у місті була їжа. І росіяни не пропустили всі ці фури для того, щоб зробити картинку для російського ТБ, щоб показувалося, що українці йдуть за російськими подачками. Тобто, вони спеціально не запускають продукти у місто, щоб показувати (свою – ред.) картинку для російського ТБ. Це ще один штрих до цинізму росіян і їхньої ідеології», - зауважив Денисенко.